Jedinečné složení doplňku ARTROFIT přispívá ke zdraví kloubů – udržuje jejich pružnost a pohyblivost. Kloubní chrupavka obsahuje glukosamin, chondroitin a kolagen. Tyto složky jsou i součástí doplňku ARTROFIT, což znamená, že klouby dostávají přirozenou výživu. Vitamin C v něm obsažený přispívá ke vstřebávání kolagenu pro správnou funkci chrupavek a kostí.

335,00 Kč S DPH

Popis

Balení: 60 tobolek, což představuje dávku na 30 dnů

Hmotnost obsahu (60 tablet): 40,7 g (± 5 %)

Doporučení dávkování: Dospělí 1 tobolka 2x denně během 3 měsíců, mládež 1 tobolka 1x denně během 3 měsíců. ARTROFIT doporučujeme užívat nalačno a zapít ho dostatečným množstvím tekutiny. Pokud by někomu užívání nalačno nevyhovovalo, může ARTROFIT užívat po jídle – nemělo by to mít vliv na účinnost přípravku. Denní dávku (2 tobolky) je třeba rozložit do dvou dávek, nejlépe ráno a večer, a dodržovat stejný čas užívání (např. 1 tobolku ráno v 7:00 a druhou večer v 19:00), a to každý den po dobu 3 měsíců.

Na další 3 měsíce ARTROFIT vynecháme a tuto pauzu můžeme vyplnit doplňkem COLAFIT. Další možností je užívat 2 tobolky ARTROFIT denně během 1 měsíce a další 2 měsíce užívat COLAFIT (1 kostku denně) tak, aby celková doba užívání byla 3 měsíce. Doporučujeme užívat 2x v průběhu roku.

Upozornění: Výrobek není určený pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nepoužívejte ho jako náhradu pestré stravy. Je vhodný pro diabetiky v rámci schváleného dietního režimu.

Skladování: Pri izbovej teplote, na suchom a tmavom mieste. Skladujte mimo dosahu detí.

Minimální trvanlivost: 2 roky

Složení

Složení v denní dávce:

  • glukosamin hydrochlorid 600 mg
  • chondroitin sulfát 500 mg
  • vitamin C 40 mg
  • kolagen typu I, lyofilizovaný 6 mg

6 mg lyolizovaného kolagenu odpovídá 600 mg vysoce kvalitního čistého kolagenu.

Menu

Nastavení