HYALFIT GEL HŘEJIVÝ (120 + 30 ML ZDARMA)

HYALFIT gel hřejivý je nový moderní bylinný prostředek vyvinutý podle současných poznatků kosmetologie a přírodních věd. Je skvělým masážním a relaxačním gelem přinášejícím rychlou a dlouhotrvající úlevu. Funguje okamžitě a má dlouhodobý pozitivní účinek na celý muskuloskeletální systém. Může se tedy používat nejen akutně krátkodobě, ale i dlouhodobě.

116,00 Kč S DPH

Popis

HYALFIT gel hřejivý je nový moderní bylinný prostředek vyvinutý podle současných poznatků kosmetologie a přírodních věd. Je skvělým masážním a relaxačním gelem přinášejícím rychlou a dlouhotrvající úlevu.Funguje okamžitě a má dlouhodobý pozitivní účinek na celý muskuloskeletální systém. Může se tedy používat nejen akutně krátkodobě, ale i dlouhodobě..

HYALFIT gel hřejivý je speciálně určený pro lidi trpící různými problémy s klouby. Vhodný je nejen pro rekreační, ale i pro vrcholové sportovce, a to například na masáž napjatých svalů, natažených vazů nebo jako doplněk k léčbě různých zranění a posttraumatických stavů.

Účinný extrakt z chilli papričky v kombinaci s alkoholovou složkou prokrvuje, zahřívá a pomáhá uvolnit napjaté svaly. Produkt obsahuje vyváženou kombinaci tří bylin (kaštan koňský, kostival lékařský, kadidlovník pilovitý – Boswellia serrata) s příznivým účinkem na celý pohybový aparát. Kromě toho je HYALFIT gel obohacený o kyselinu hyaluronovou, která je přirozenou součástí kloubní tekutiny.

Doporučujeme ho používat v kombinaci s výživovými doplňky HYALFIT nebo ARTROFIT.

Balení: 150 ml

Návod k použití: Gel aplikujte na svaly nebo klouby 2–4x denně a vždy důkladně vmasírujte. Aplikujte, dokud potíže nezmizí.

Upozornění: Výrobek není určený pro děti do 3 let. Nepoužívejte ho při přecitlivělosti na některou složku přípravku. Neaplikujte na sliznice, poškozenou pokožku nebo otevřené rány. Vyhýbejte se kontaktu s očima.

Skladování: Při pokojové teplotě, na suchém a tmavém místě. Skladujte mimo dosah dětí.

Složení

Aktivní látky:

  • kyselina hyaluronová, 
  • kostival lékařský, 
  • Boswellia serrata, 
  • extrakt z kaštanu, 
  • eukalyptový olej, 
  • extrakt z chilli papriček.

Složení (INCI): AQUA, ISOPROPYL ALCOHOL, GLYCERIN, SYMPHYTUM OFFICINALE ROOT EXTRACT, CAPSICUM FRUTESCENS FRUIT EXTRACT (and) HELIANTHUS ANNUS SEED OIL, BOSWELLIA SERRATA EXTRACT, AESCULUS HYPPOCASTANUM EXTRACT, EUCALYPTUS GLOBULUS OIL, VANILLYL BUTYL ETHER, HYALURONIC ACID, PHENOXYETHANOL (and) CAPRYLYL GLYCOL, CARBOMER, D-LIMONENE

Menu

Nastavení