Koenzym Q10 je látka přirozeně se vyskytující v buňkách lidského těla, a to hlavně v aktivních a zatěžovaných buňkách srdečního svalu a mozku. Koenzym Q10 je nevyhnutelný pro normální funkci buněk. Pomáhá lidem s nedostatkem energie, s častou náladovostí a podrážděností, ale i kuřákům a těm, kdo jsou často vystaveni stresu. Je ideální nejen pro sportovce, ale i pro konzumenty tučných jídel a alkoholu.

132,00 Kč S DPH

Popis

Koenzym Q10 je látka přirozeně se vyskytující v buňkách lidského těla, a to hlavně v aktivních a zatěžovaných buňkách srdečního svalu a mozku. Koenzym Q10 je nevyhnutelný pro normální funkci buněk. Pomáhá lidem s nedostatkem energie, s častou náladovostí a podrážděností, ale i kuřákům a těm, kdo jsou často vystaveni stresu. Je ideální nejen pro sportovce, ale i pro konzumenty tučných jídel a alkoholu. Hořčík přispívá ke snížení únavy a vyčerpání, k normální činnosti svalů, ale i k psychické činnosti, energetickému metabolismu a k syntéze bílkovin. V neposlední řadě hořčík přispívá k udržení normálního stavu kostí a zubů.

Balení: 60 tobolek, což představuje dávku na 30 dnů

Hmotnost obsahu: 30 g (± 5%) 

Doporučené dávkování: Dospělí 2 tobolky denně během jednoho měsíce, nejlépe ráno a večer. Podle potřeby můžete užívání opakovat. Mládež 1 tobolku denně během 1 měsíce.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí. Výrobek není určený pro děti do 3 let. Doplněk je vhodný pro diabetiky. Nepoužívejte ho jako náhradu pestré stravy. Dodržujte doporučené denní dávkování.

Skladování: Při pokojové teplotě, na suchém a tmavém místě.

Minimální trvanlivost: 2 roky

Složení

Složení v jedné tobolce:

  • laktát hořečnatý (hořčík): 40 mg
  • koenzym Q10: 15 mg  

Menu

Nastavení