CARBOFIT aktivované dřevěné uhlí práškové přispívá ke snižování nadměrné plynatosti po jídle.

70,00 Kč S DPH

Popis

CARBOFIT aktivované dřevěné uhlí práškové přispívá ke snižování nadměrné plynatosti po jídle.

Balení: 25 g prášek

Doporučené dávkování: Dospělí 2x denně rozmíchat 1 až 2 kávové lžičky prášku ve sklenici vody (cca 200 ml). Dětem se podává poloviční dávka CARBOFIT prášku a doporučuje se rozpustit ho v odstáté vodě, v které se uhlí nechá usadit na dno. Dětem doporučujeme CARBOFIT Baby sirup. / poz: prelink na Baby sirup

Upozornění: Kromě černého zbarvení stolice nejsou známy žádné nežádoucí vedlejší účinky. Pozor, aktivované uhlí CARBOFIT může adsorbovat (pohltit) životně důležité léky, proto se nejprve poraďte s lékařem, pokud takové léky užíváte (např. digitalis). Doporučujeme dodržet alespoň 2 až 4hodinový interval mezi užitím prášku CARBOFIT a jiných léků. Nepoužívejte ho jako náhradu pestré stravy. Je vhodný pro diabetiky. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určený pro děti do 3 let. Skladujte mimo dosah dětí.

Skladování: Při pokojové teplotě, na suchém a tmavém místě. Lahvičku vždy dobře uzavřete! Carbofit pohlcuje i jedy ze vzduchu. Kdyby lahvička nebyla dobře uzavřená, snížila by se jeho účinnost.

Podmínka: Příznivý účinek aktivního uhlí se dostaví při požití 1 g alespoň 30 minut před jídlem a 1 g krátce po jídle. (Nařízení komise EU č. 432/2012)

Minimální trvanlivost: 2 roky

Složení 

Výrobek je tvořený jedinou složkou – přírodním aktivovaným dřevěným uhlím práškovým.

Aktivní látky: chrom (nespecifikovaný), měď (nespecifikovaná), nikl (nespecifikovaný), uhlí (aktivní), železo (nespecifikované), zinek (nespecifikovaný)

Menu

Nastavení