Aktivní rostlinné uhlí CARBOFIT PLUS obohacené o extrakt z ostropestřce a fenyklu pomáhá při problémech s trávením, detoxikuje organismus a přispívá ke správnému fungování jater.

150,00 Kč S DPH

Popis

Aktivní rostlinné uhlí CARBOFIT PLUS obohacené o extrakt z ostropestřce a fenyklu pomáhá při problémech s trávením, detoxikuje organismus a přispívá ke správnému fungování jater. Je vyrobeno zuhelnatěním skořápek kokosových ořechů za přítomnosti velkého množství kyslíku, a tak se vyznačuje velkým aktivním povrchem s vysokou schopností navázat na sebe různé škodliviny, jako jsou například toxiny nebo látky zodpovědné za trávicí potíže a průjmy.

Doplněk stravy Carbofit PLUS má formu tobolek. Právě tato forma totiž zachovává vysoký aktivní povrch uhlí a jeho čistotu. Uhlí je bez jakékoliv příměsi volně nasypané do tobolky. V případě tablet je uhlí lisované a spojované pomocnými látkami, což snižuje velikost aktivní plochy schopné navázat na sebe škodlivé látky.

Jak pomáhá CARBOFIT PLUS

  • Působí příznivě na střevní mikroflóru a přispívá k normálnímu trávení.
  • Podporuje detoxikaci organismu, tedy očištění od škodlivých a odpadních látek.
  • Napomáhá správnému fungování jater.

Balení a složení CARBOFIT PLUS

Jedno balení obsahuje 60 tobolek.

Složení 1 tobolky:

Aktivované rostlinné uhlí 200 mg
Extrakt ostropestřce mariánského 100 mg
Extrakt fenyklu obecného 50 mg

Složení: aktivované rostlinné uhlí, ostropestřec mariánský extrakt (80 % sylimarinu) - Silybum marianum, fenykl obecný extrakt 10:1 – Foeniculum vulgare, želatinová tobolka.

Užívání

Při očistě organismu 1–2 tobolky 2krát denně po dobu 1 měsíce. V případě trávicích potíží je dávkování a délka užívání individuální, obvykle 1–2 tobolky několikrát denně. Pro děti poloviční dávka. Užíváme nejlépe mezi jídly a zapíjíme dostatečným množstvím vody.

Upozornění: CARBOFIT PLUS může adsorbovat i životně důležité léky, proto se nejprve poraďte s lékařem, pokud takové léky užíváte. Doporučujeme, aby mezi užitím CARBOFITU PLUS a jiných léků byl dodržený časový odstup v intervalu alespoň 2–4 hodin.

Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobek není určený pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy.

Hmotnost obsahu (60 tobolek): 26,6 g.

Skladování: Při pokojové teplotě, v uzavřené nádobě, na suchém a tmavém místě.

Výrobce: DACOM Pharma s.r.o., Svatoborská 365, 69701 Kyjov

Menu

Nastavení